Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Congo Merc

  • PC 20
Čekal jsem, že Troma bude to nejhorší co jsem letos dohrál. Ach ty Psyxu naivní! Zas se ukázalo, že cesty herní výzvy jsou nevyzpytatelné a sáhl jsem při výběru ještě víc šejdrem. Congo Merc se doslova topí v programových chybách, občas padá jen tak, občas když otevřete víc než jedno menu, save-load je nepoužitelný, páč si nepamatuje rozmístění vašich jednotek, a ani ten pěti minutovej tutoriál nešlo kvůli chybě dokončit.

No a když prokličkujete spletitou sítí věcí, co kdy nedělat a co kdy neklikat, dostanete se k nějakému hraní. Musím přiznat, s podobnými solitaire deskovkami nemám zkušenost, ale u Konga mi přišla role náhody absurdní. Jednou jsem splnil misi hned na prvním políčku, páč se mi tam nagenerovali civilisti k záchraně a jednou jsem měl na prvním políčku 12 nakrklejch Kubánců. A nemusím dodávat, že jeden Kubánec je smrtící asi jako 2 moje ozbrojený džípy. Aspoň tak to tvrdí náhoda.

Pro: zajímavé zasazení

Proti: bugy na každém kroku, nefunguje saveload, minimum scénářů k hraní, velká role náhody

+11