Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
 

Komentář

Přejít na komentáře

OpenTTD

  • PC 90
Transport Tycoon byl ve své době skvělou hrou a zůstal jí i v současné době. Proto hráči Transport Tycoonu nadšeně přivítali vylepšenou verzi TT Open Transport Tycoon Delux. Hráč je zase majitelem přepravní společnosti s cílem vydělat, co nejvíce peněz. OTTD má stejný systém hry a stejnou grafiku jako předešlá verze Tycoonu, plus několik vemi pozitivních vylepšení. Transport Tycoon byl skvělý, ale když jsem ho hrával říkal jsem si, že v některých drobnostech by šel vylepšit. Tím zásadním vylepšením bylo, aby šel i na novější verze Windows. V OpenTTD už nemusíte bourat stanici, kdy chcete přistavět druhou kolej nebo jí prodloužit. Při stavění vlaků už můžete stavět neomezeně vagónů, při stavbě mostů už nejste vázáni na to, že pobřeží musí být rovné, aby jste tam mohli postavit most a stějně tak to platí o stavění mostů přes železnici. Hráč může hrát na mnohem větší ploše až 2048X2048. Přibylo více měn, ve kterých lze vydělávat a více názvů měst. České hráče potěší, že mezi měnami je i česká koruna a u názvů měst jsou také české jména měst. Délka stanic již není omezena a v depu pokud chcete vyrobit stejný vlak, stačí dát klonovat vlak a nemusíte se obtěžovat s kupováním celého vlaku v depu.
OTTD je prostě pořád ten starý dobrý Transport Tycoon, ale se spoustou zajímavých vylepšení které OTTD dělají ještě lepší

Pro: Starý dobrý Transport Tycoon s větší herní plochou, s lepším stavěním stanic,možností stavět delší vlaky a stanice a více možností mněn a názvů měst.

Proti: Nic

+13