Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
 

Komentář

Přejít na komentáře

Heroes of the Storm

  • PC 85
Když jsem se dozvěděl o HotS myslel jsem si, že bude bez šance. Kam se asi vmáčkne mezi široké základny tradičního Lolka a novější a větší Doty 2... ? Nedával jsem tomu mnoho nadějí, ale hru jsem zkusil. Dobře jsem udělal!

Jak u LoL tak u Doty mě vždy štvalo kolik jednotlivé hry žerou mého času. První bitva na rozehřátí, druhá už jsem si to užil, musím dát ještě třetí abych rozehranosti využil. Ejhle 3 hodiny pryč ani nevíte jak. Toto považuji za hlavní půvab HotS. Dokázali ještě více zábavy (questy během hry, ze začátku frustrující, když si zvyknete, extrémně zábavné) naložit do mnohem kratšího časového úseku jedna hra 20 - 30 min.

Určitě dalším pozitivem je licence na jména i vzhled pravých hrdinů. Arthas, nebo Diablo, každý si najde svého a budete je milovat! Systém postupného levelování hrdinů je také skvělý. Dá Vám čas naučit se s nimi postupně hrát. Dalším kladem, a zde se mnou jistě mnoho lidí nebude souhlasit, je rotace hrdinů a jejich postupné odemykání. Díky tomu mám totiž mnohem lepší pocit a více si vychutnávám hru za každého z nich. Tento názor je však velice subjektivní. Grafická i zvuková stránka je velice pěkná. Hra není v žádném případě pay2win a hlavně můj osobní pocit je, že i s horšími spoluhráči se dá lépe "povodit" průběh matche, než-li u konkurence. Plusem je i absence itemů v jednotlivých zápasech,, ty dokázali vždy hru spíše zkomplikovat, zde předvedený systém traitů je moc dobrý.

Hlavní zápor spatřuji tak v naprosté absenci itemového systému, který byl tak skvělý na začátku Doty 2 a poté tak sprostě znásilněný, že jsem byl nucen děťátko od Valve opustit. Určitě by to HotS prospělo, nový hrdinové jako odměna za vítězství nemusí stačit dlouho a itemy by tomu rozhodně neuškodily

No moc záporů jsem na hře nenašel, tohle se zkrátka povedlo, i když jsem to nepovažoval za možné. Jako hbitá rybka se vklínila mezi LoL a Dotu 2 a našla si své místo na trhu MOBA her. Pokud chcete hrát jako amatér, pro radost a máte stejně jako já omezený čas na zábavu, mohu Vám ji ze srdce doporučit!

ps: ve hře mě najdete pod stejným nickem rád si zahraju s kýmkoliv

Pro: Rychlost jednotlivých her, známí hrdinové, a spousta dalších věcí viz nahoře

Proti: Absence větších odměn za zápasy, možná pro někoho přílišná jednoduchost (nikoliv pro mě já jsem za ní rád)

+11