Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Paul

Paul

32 let

Komentář

Přejít na komentáře

My Friend Pedro

  • PC 60
Brutální stylová akce. Kryptickej příběh. Maskovanej protagonista. Tepající elektro muzika. Zní to jako Hotline Miami, huh. Ale ne, je to jiná hra, Můj Kámoš Pedro s mluvícím banánem jakožto sidekickem. Pedro je 2D plošinovka (samozřejmě zpracovaná ve 3D, ale chodí se jen zleva doprava) mixnutá s Maxem Paynem. Střílení obouruč klidně i do dvou různých směrů zároveň, liberální využití slow-mo, akrobacie, kotouly, přemety, skákání s odrazem od zdi.
Jednoduchoučkej příběh, 4 hodinová herní doba. Je hezký, že si Victor Agren dělá legraci z žánrových klišé typu "každá akční hra musí mít stoky", jen škoda že to klišé pak sám zopakuje a do nudně vypadajích stok zasadí třetinu hry. Pro milovníky plošinovek a Johna Wicka i tak super hra, zvlášť pokud rádi hrajete levely znovu a znovu a snažíte se překonat high score. Mě tohle nebere, takže mi stačilo jednou dohrát a uninstall. Bylo to ok.
+17 +18 −1