Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Ondřej Vašíček • 35 let • Webový programátor, kodér, grafik light a generátor nerealizovaných ná • ČR - kraj Jihomoravský

Komentář

Přejít na komentáře

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds

  • PS4 80
The Frozen Wilds má docela problém, pokud ho hrajete po dokončení hlavní hry. On je totiž svým příběhem a jak pracuje s tajemstvím koncipován jako součást hlavního příběhu. Datadisk pro Horzion tedy bohužel není rozšíření, které by stavělo na zakončení hlavního děje, což je škoda. Pokud však jako já máte Complete edici a naplánujete si jeho obsah někam před konec hlavní linky, platí pro něj vše, co jsem napsal do hlavní recenze - http://dbher.cz/k21721.

Herní doba, rozšíření světa v podobě mapy, strojů, zbraní, to vše je dostatečně objemné a kvalitní, aby to do původního Horizonu zapadlo. To stejné platí o příběhu, který sice ze své podstaty vloženého datadisku trpí naprostým odizolováním, přesto velice hezky a do hloubky rozvádí jeden ze sci-fi motivů původní hry.
+6