Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Musaic Box

  • PC 65
Stejně jako mnozí zdejší kolegové, i já jsem si do aktuální letošní výzvy vybral Musaic Box. No, říkám vybral, ale myslím tím ''obšlehl'', jelikož jsem nemohl přijít na jiný vhodný titul, který bych na své staré mašině rozběhl. Takže děkuji Jumasovi a jeho komentáři ze 6.1.2020.
Hra sama o sobě je spíše hříčka složená ze dvou částí. V té první se hledají jednotlivé indície poschovávané v několika místnostech starého domu, které poté vedou ke druhé části - skládání hudby pomocí puzzlů dle zvukové předlohy. S první částí jsem moc problémů neměl, většinu více či méně skrytých předmětů jsem odhalil a pokud jsem déle tápal, hra mi sama poradila malým zábleskem na ono inkriminované neobjevené místo. Tady tedy nebylo moc co řešit.
V části samotného skládání známých hudebních melodií už jsem se, zvláště ke konci, zapotil o něco více, ale opět, hra mi radila jak jen to šlo a vyloženě mě prosila o to, ať ji úspěšně dokončím. Za slabé tři hodinky bylo po všem.
Nebylo to špatné, chválím hlavně výběr jednotlivých skladeb, ale vracet se zde asi už nebudu. Solidních 65% si tato záležitost určitě zaslouží.

Pro: zpracování, hudba

Proti: krátké, jednoduché, stereotyp, moc nápověd

+12