Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

FlatOut 3: Chaos & Destruction

  • PC 5
FlatOut 3 přišel jako blesk z čistého nebe. Byl jsem na něj hodně zvědavý, protože Bugbear nasadil s FlatOut 2 laďku hodně vysoko. Hned na první pohled při instalaci jsem měl pocit, že tady něco nehraje. Měl jsem problém, aby to můj komp vůbec rozšlapal. Musel jsem dát proto na 25% Pixel Scale atd. a bylo to. Předtím jsem četl nějaké recenze o této hře. Myslel jsem, že přehání, ale abych se dostal k hře. Volím Single Player a přede mnou 9 modů. Race, Stunt Man, Big Battle, Battle Arena, Monstertrucks, Speed, Nightshift, Offroad a Challenge, ale kde je kariéra? No to je první zklamání. Vyzkoušel jsem všechny mody a tak Vám o každém něco napíšu:

RACE: Takže měl jsem na výběr pár aut. Volím Xenvo 7 a jdu na věc. FlatOut si mě získal především dokonalou fyzikou. Ale zrychlil jsem z nuly na sto za 1,5 sekundy?! WTF? Cože? No to teda ne. Fyzika je na bodu mrazu. Závod jsem nedojel vůbec. Takže race na hovno.

STUNT MAN: U akrobacie z předchozích dílů jsem se hodně pobavil. Tady ne. Nudné, obtížné a ta postava co jsem si vybral (chlap) ječel jak ženská. Takže kaskadér na hovno.

BIG BATTLE: Destruction derby mě hodně bavilo. Tady byla hodně nepřehledná mapa. Jak už jsem naznačil výše, fyzika byla hodně odfláknutá. Big Battle mě moc nezaujmul

BATTLE ARENA: Stejné jako Big Battle, akorát tam máte o polovinu méně soupeřů. Nezaujmulo.

MONSTER TRUCKS: Monster trucky? Proč ne? Akorát kdyby mě to bavilo. Doplatili fyzikou. Že monster trucky jedou 180 kmh? Takže Monstry mě nebavily.

SPEED: Nikdy jsem neviděl, že by formule jezdily 360 kmh? Na začátku ten chaos? No paráda. Formulky mám rád, ale v téhle hře ne.

NIGHTSHIFT: Stejné jako Race, jen v noci. Stejně bídné.

OFFROAD: Ten se mi také nelíbil. Především kvůli tomu, že závod trval ani ne dvě minuty. Offroad, utřete si s ním prdel.

CHALLENGE: Výzvy. Kdyby měl FlatOut 3 reálnou fyziku bavil by mě. I když snaha tu byla.

Takže FlatOut 3 rozhodně nekupujte. Leda kdybyste chtěli vyhodit peníze z okna. Badgetovky mají nového člena.

Pro: mod Challenge

Proti: grafika, auta, fyzika, hudba, jízdní model, absence kariéry, přehnaně vysoká cena

+16