Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
musa

musa

Ondřej Musil / 36 let / Excelující Expert Verbální Ekvilibristiky / Jeseník

Komentář

Přejít na komentáře

Milkmaid of the Milky Way

  • PC 55
Zajímaly by mě myšlenkové pochody autora, když dával dohromady scénář hry. Ok, hlavní postava bude mladá dívka, dejme tomu pastýřka a žít bude někde na konci světa. Jednou v noci přiletí mimozemšťani, čmajznou jí krávy a ona se je vypraví na jejich loď zachránit. Bude to ve stylu pixel art a celé to vyšperkuju dialogy ve verších. Super, tohle bude fungovat.

Jinak řečeno úlet, dabing chybí, herní doba je krátká, hudební doprovod tvoří minimum melodií, ale mě se Mlíkařka hrála dobře. Pixelovou grafiku mám rád, puzzly jsou tu řešené logicky a díky malému počtu předmětů je většinou jasné, co je třeba udělat. Přechod z širých romanticko melancholických pastvin do prostředí vesmírné lodi je poměrně prudký, ale v adventurách už bylo k vidění tolik blbostí a absurdních situací, že to adventuristy nemůže rozházet. Autorovi se naopak povedlo do hry dostat jistou dávku atmosféry a emocí, Milkmaid je tak příjemnou oldschoolovou jednohubkou.
+9