Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Profil

Hry jsem hrál téměř celý život. Byly značnou částí mého života, když jsem nehrál, často jsem vzpomínal na své virtuální zážitky převážně starších PC her.

Zřejmě Vás to překvapí, ale v mém životě se udála veliká změna - živý Bůh vstoupil do mého života a tak i zde, alespoň v malém, podávám svědectví, že Bůh JE a touží, abychom Jej poznali a měli s ním osobní vztah. Jsem přesvědčen, že osobně znát Boha a žít s Ním (nikoliv proti Němu) je nejen pravým smyslem života, ale pro člověka v konečném důsledku i extrémně výhodné. Koho by to zajímalo tak své svědectví i další informace zveřejňuji na www.korenypoznani.cz

Postupem času jsem svět počítačových her, alespoň aktivního hraní, omezil téměř na minimum, bylo mi ukázáno, že mé hraní nebylo jen koníčkem, ale zabíralo podstatnou část mého života, přičemž mi nic dobrého nepřinášelo. DH však občas sleduji, případně se podívám na YT na nějaký LetsPlay.