Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

The Long Dark

  • PC 90
Můj milý deníčku dnes jsem ztroskotal na bohem zapomenutém místě musím najít skrýš začíná mi být zima.

Můj milý deníčku dnes jsem ztroskotal na bohem zapomenutém místě musím najít skrýš začíná mi být zima. Našel jsem chatku u jezera a v ní pár konzerv rozdělávám oheň a rozpouštím sníh. Začíná se mi dařit. Přečkal jsem první noc. Ráno jsem byl chvilku na dřevě a v dálce zahlédl pohyb chystám se na průzkum.

Můj milý deníčku dnes jsem ztroskotal na bohem zapomenutém místě musím najít skrýš začíná mi být zima. Našel jsem chatku u jezera.... chystám se na rybolov. Beru sekeru háček a trochu jídla a vody a nechávám tu dřevo kdyby se náhodou zadařilo. Po vysekání díry v ledu a pár hodin rybaření mě zastihla sněhová bouře musím honem vyrazit po slepu než umrznu.

Můj milý deníčku dnes jsem ztroskotal na bohem zapomenutém místě musím najít skrýš začíná mi být zima. Našel... Zásob je dost i pár ryb zahlédl jsem v dálce rozhlednu zajdu se na ni podívat. Sakra rozbitá vyhlídka druhá je o pár kilometrů dál. Vzal jsem to sešupem po horolezeckým laně než padne mlha. Asi jsem se ztratil padá mlha nic nevidim a začíná mi být zima.

Můj milý deníčku dnes jsem ztroskotal na bohem zapomenutém místě musím najít skrýš začíná mi být zima. Našel... Přežívám už 19 den u chatky u jezera. Začíná se mi kazit jídlo. Lék na otravu jídlem pochopitelně nemám snad to vyřeší spánek.

Můj milý deníčku dnes jsem ztroskotal na bohem zapomenutém místě musím najít skrýš začíná mi být zima. Našel... Dnes se chystám porozhlédnout trošku dál přeci jen léků a jídla není nikdy dost. Našel jsem vojenský bunkr a v něm plno zásob! Teď je jenom přemístit do tý zasraný chatky u jezera. Uf to je váha ale přeci to tady nenechám. Po cestě jsem narazil na vlka kvůli přetížení jsem nemohl utéct. Dal mi zabrat! Domu je to pár metrů snad nenarazim na druhého.

Můj milý deníčku dnes jsem ztroskotal na bohem zapomenutém místě musím najít skrýš začíná mi být zima. Našel... Přežívám 66 den. Od chatky u jezera jsem se odstěhoval už dávno. Mám vlčí kožich z jelena kalhoty a chystám si spacák z medvěda. Bohužel nemám náboje do pušky ale vyrobil jsem luk a pár šípů. Zítra půjdu na lov.

Můj milý deníčku dnes jsem ztroskotal na bohem zapomenutém místě musím najít skrýš začíná mi být zima. Našel... Dnes nevím co roupama dělat všeho dostatek asi si zajdu zarybařit. Beru sekeru háček trochu jídla litr vody a hodně dřeva. Zastihla mě sněhová bouře rozdělávám oheň a čekám až bouře přejde. Už je to dva dny a já furt trčim v rybářské boudě. Bouře nepřestává a mě dochází dřevo. Mám dvacet minut než umrznu a dvě možnosti. Buď zůstanu a počasí se uklidní nebo vyběhnu po slepu k domovu. Zvolil jsem návrat. Nevidím na metr! Cestou do sebe píchám již druhý adrenalin! Doběh jsem do úkrytu! Mám sice pár promrzlin ale zatim žiju. Jdu spát snad se dožiju 120 dne ještě bych chtěl naposled spatřit chatku u jezera...

Pro: Chyba se neodpouští opravdový survival

Proti: Chyba se neodpouští opravdový survival

+22