Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
M.L. / 39 let / státní zaměstnanec / Karviná (ČR - kraj Moravskoslezský)

Komentář

Přejít na komentáře

Legend of Grimrock

  • PC 90
Máme 09.02.2013 1:20 hodin ráno a já jsem úspěšně dohrál VELICE povedeny dungeon Legend of Grimrock. O5 se nebudu zdržovat s ve zkratce hru zhodnotím:
Musím smeknout před vývojáři kteří stoji za touto hrou. Dokonale oživili již téměř mrtvy žánr. :) Po všech stránkách se jim hra opravdu povedla a právem se řadí mezi nejlepší svého žánru. Zde by se dalo chválit a chválit a chválit ale to by bylo vcelku bezúčelné a přejdeme ke kritice. Po celou dobu hry jsem se opravdu bavil, měl radost z objevené výbavy a boj se soupeři byl taky velmi atraktivní. Proto mi prosím někdo vysvětlete, proč takhle (dle mého názoru) zkazili závěr hry. :(
KDO NEDOHRÁL AŤ NEČTE DÁL.... (opravdu:))
Libí se mi nutnost složit svého protivníka, i to že jej musím ochromit a posléze i rozebrat a dobít. Nelibí se mi však ten styl finálního boje: úúúútíkej kostka se blíží, kličkuj mezi nepřáteli, hlídej si díry v zemi a nenech se sevřít do klešti nebo jsi hned mrtev. Není nic epického na tom, že můj rytíř "tank" je nepoužitelný, zloděj bojující prázdnou rukou (kterého jen tak něco netrefí) se muže jen dívat jako já, když na jeden "tah" ocelová kostka otiskne svůj vzorek do mozkové kury mých hrdinu. Zde měl závěr vypadat jinak. Toto mne opravdu zklamalo. Jedná se však o jediné vetší zklamání v této jinak velmi KVALITNÍ hře.

Pro: Dungeon ze staré školy, novodobé zpracování, hádanky a pasti, atmosféra...

Proti: Finální souboj na konci hry

+8 +9 −1