Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Josef • 33 let • ČR - kraj Ústecký

Komentář

Přejít na komentáře

Driver

  • PC --
Tak na tuhle setsakra jednoduchou a revoluční hru mám ty nejkouzelnější vzpomínky. Pamatuji si, jak jsem jako malý capart chodil do jednoho krámku, kde běželo demo právě Drivera ještě na stařičkém Playstationu One. Zástup mě podobných za mnou, ale nutil hru vždy opouštět, ale strašně se mi nechtělo :D

Dost sentimentu, Drivera jsem po pár letech znovu okusil, ovšem už na počítači a bavil mě, i když v té době už existovali všechny ty Mafie, GTÁčka a takové podobně volné hry. Driver měl prostě své kouzlo, které bylo dozajisto zapříčiněno naprosto fantastickým jízdním modelem, jenž v žádné jiné hře nebyl tak návykový. Projíždět zatáčku typickým šmejrem, mě strašně bavilo. Příběh je kapitola sama pro sebe, je fajn, co tvůrci zvládli. Takový počet misí a všechny splnit za použití auta, není nad to vystrašit nějakého papaláše ve žlutém taxíku ;-) Škoda, že jsem ztroskotal v poslední misi a nemůžu si tak legendárního Drivera odškrtnout jako dohraného. Parádní napínavost honiček, skvělýž jízdní model a tuhá obtížnost Vám vynahradí vše, co Vám na téhle hře chybí.

Pro: jízdní model, spousta zajímavých misí, legendárnost, neutuchající zábava,

Proti: ten tutorial :-)

+12