Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Martin • 36 let • ČR - kraj Pardubický

Komentář

Přejít na komentáře

Dishonored: The Knife of Dunwall

  • PC 80
Jde přece hlavně o prachy, ne? Takže to rozsekněte.
Co prosím?
O pořádnej balík peněz! Sekat!!!
Aha...

Takže takhle nějak bylo rozhodnuto o DLCčkách k Dishonored. Ale to tu nebudu rozebírat. Jen podotknu, že když sečteme všechny tři DLC, rovná se to pěknej náser, který jsem si doopravdy moc užil a to já se standartně do DLC moc nehrnu, už jenom to je důkaz toho, jak moc mě Dishonored pohltilo a jak moc se mi líbil. Během hraní se mi zdál Daud daleko zajímavější jak Corvo a je zde krásně ukázáno, že vlastně Daud vše dělal jen z donuceníJá věděl že ho nemám zabíjet, něco jsem tušil.:). Jistá nečenobílost Dauda se mi moc líbila a když si dáte tu práci se čtením všeho kolem sebe, budete mít hezký obrázek o tom jak to vlastně s Daudem a jeho bandou bylo.

Co se týče samotného obsahu, tedy tří obsáhlích misí, tak musím vyzdvihnout především první, legendární velrybí řeznictví. Atmosféra přímo teče z monitoru a celá tahle mise je lahůdka pro tichošlápky. Parádní design a architektura, prostě špice, podle mě druhá nejlepší mise z celého Dishonored + DLC.

Druhá mise taky parádní, ale ničím nová. Třetí mise je podle mě nejslabší, celkově se mi záplavová zona zamlouvala snad nejméně.

Celkově se mi DLC moc líbilo, ale to pravé ořechové přislo až s Bigmorovic čarodkama.

Za mě rozhodně palec nahoru.

Metascore: 80

Pro: Je to Dishonored tak, jak ho známe.

Proti: Snad jen UI jak posledně.

+18