Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
MsRepulsive • 30 let • Vsetín (ČR - kraj Zlínský)

Komentář

Přejít na komentáře

Unpacking

  • PC 80
Stavíte si vzdušné zámky, malujete budoucnost a ubíráte se ke krásným představám, co asi bude za 5, 10 nebo třeba 20 let. Ve výsledku to však může dopadnout úplně jinak, než očekáváte. Jste svědky stěhování postavy, kterou za celou hru ani jednou nepotkáte, ale i přes to tak nějak tušíte, co se kolem ní děje, jaká je a čím si nejspíš zrovna prochází. Objevíte se v prostorách bytu, garzonky nebo baráku a chopíte se vybalování krabic. Jednou narazíte na staré známé předměty, které nás doprovází už odmalička, za tu dobu trošku sešly, ale pořád pro nás nejspíš mnohé znamenají a nebo nás i pěkně štvou, ale stejně je nemůžeme nechat jen tak jít. Jindy se objeví zbrusu nová krabice ukrývající něco nového, praktického, pro radost nebo obojí.

Hra je velmi odpočinková, oddechová a zároveň může vyvolat záchvaty OCD, kdy chcete mít všechno pěkně srovnané, i když je to v šuplíčku, kde na to neuvidíte, na stole nebo vlastně kdekoliv. Nikdy by mě nenapadlo, že mě bude natolik bavit vybalování věcí v nových obytných prostorách. Nejspíš dělá hodně i fakt, že věci z krabice taháte na slepo, jednou je to hrnec, po druhé bota a nabo kleštičky na nehty či celá mikrovlnka. Nakonec Vás hra upozorní, zda jste něco neumístili naprosto nevkusně, předmět orámuje červenou linkou a musíte přijít na to, kde je její místo. A pro lovce easter eggů či achievementů, je tu i jakási neviditelná minihra, kdy Vás hra odmění za zajímavou kombinaci předmětů vedle sebe jakousi sběratelskou nálepkou.

Pro: + Ideální na oddech, příjemná grafika, puntičkáře zabaví

Proti: Hra úplně nepočítá s tím, že se "až tolik" flákáte a tak může v daném pokoji dohrát hudba

+23