Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Call of Duty: WWII

  • PC 80
Tak tedy. Dneska si vezmu na mušku hru Call of Duty WWII. Tedy jen příběhovou část. Je to hraný na notebooku Lenovo Ideapad Gaming 3 na nejvyšší detaily.

Začneme s hodnocením. Jako pokaždé se k nám dostává nebo spíše už dostala :D hra z nejhoršího konfliktu, který se na zemi kdy udál. Z důvodu že celkem nemusím válku ze strany spojenců jako Američani, budu hodnotit pouze hru jako takovou. Co se týče příběhu tak ten rozebírat nebudu. Chybí mi kampaň za SSSR a východní fronta. Kampaň je celkem dobře rozdělena do různých období hlavního protagonisty. Od vylodění v Normandii ( což je v každé hře furt dokola ) až po......... dobytí Mostu? To vážně ? Teďka se nebavím o Epilogu v koncentračním  táboře, kde hledáte kolegu. Ano vylodění v Normandii byla velká věc v 1944. Dobytí Francie taky, ale z mého pohledu je tažení spojenců ve hrách absolutně nudný. ( Nepočítám válku proti Japonsku v tichém oceánu ). Proto nerad hraji hry z WW2 protože furt jenom spojenci a spojenci. Ale furt se zapomíná, že velkou část Evropy dobyla SSSR a prožila si toho více než Američané ( píšu Američané, protože Anglii ve 2. světové bojovala od začátku a nebojácně. ) To je vše z mého názoru na kampaň.

Co se týče ostatních prvků hry, bylo super vidět že vývojáři hry poslechli přání hráčů a vrátila děj do 2. světové války. A co ještě ? LÉKARNÍČKY. Ano tahle hra není pro hráče co hrály MW a BO a byli zvyklí na samo oživování. Tady to prostě nenajdete a při některých pasážích jsem měl chuť vzít klávesnici a prohodit ji oknem.
Co se týče zbraní, tak tady najdete typické zbraně ww2 pro mě nejlepší a nejvíce používanou byla M1 Garand , kterou mám nejradši ze strany spojenců. V misích kde sestřelujete Štuky, tak je to úplně totožné s Battlefield V v multyplayeru, kde sestřelujete taky nepřátelská letadla, takže za mě super.  Řízení Jeepu ujde, není to nic extra, ale ujde. Co se týče ovládání tanku v kampani, to byla hrůza, dokud na vás nevyjede tank nepřátel tak celkem to jde, ale když na vás vyjede tak jste v místech, kde nechcete být ---> váš tank není ohebný, špatně se řídí, strašné pomalí, no prostě hrůza. Jinak jsem tu hru proběhl bez nějakých bugů a dalších podobných věcí.

Pro: Hratelnost, Druhá světová válka, Audio, Sestřelování Štuk, Pojatý příběh ( ikdyž nerad ) M1 Garand, Lékarníčky

Proti: Ovládání tanků, Chybí kampaň za SSSR, Mám pocit že uniformy Němců nejsou totožné s reálem,

+6 +9 −3