Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Project CARS

  • PC 75
Jedná se o bezesporu kvalitní hru ze závodnícké branže. Existující tratě, hezká grafika, vcelku realisticky se chovající model řízení, detailně zpracovaný vozy podle svých předloh (třeba mě velmi dobře známý interiér fordky včetně rádia atp. - chvílema jsem si připadal, že sedím opravdu v autě)

I pustil jsem se s chutí do své profesionální kariéry. Motokáry mě ale moc nevzaly a tak jsem se vrhnul přímo do automobilovejch okruhů. Celkem realisticky jsem se tak zúčastnil několika závodů, abych došel k závěru, že přestože u hry jako takové si nemám moc nač stěžovat, nebaví mě. Může za to asi má obecná nechuť k automobilové kultuře či co, ale prostě mě nic netáhnulo vpřed.

Brzy jsem tak kariéru vzdal a dal si místy několik nastavitelnejch tratí (nejvíc mě oslovil ten závod na dálnici), ale ani to nebylo na dlouhé hodiny zábavy.

Pro zapřisáhlý závodníky a automobilový nadšence zřejmě super volba, nevím proč jsem si myslel, že by to mohlo výraznějc bavit i mě, když mě tato problematika v podstatě výrazněji neoslovuje ani v reálu.

75%

Pro: Grafika, detaily, snaha o realistické zpracování

Proti: Za chvíli nuda

+4 +6 −2