Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Jan K. / 28 let / Klášterec nad Ohří (ČR - kraj Ústecký)

Komentář

Přejít na komentáře

Batman: Arkham City - Harley Quinn's Revenge

  • PC 70
Tohle dlc se podle mě povedlo. Možná nepatří úplně k těm nejdelším, zato trošku zvedá obtížnost od hlavní kampaně. Alespoň mě se to tak zdálo.

Harley Quinn je jako postava skvělá, a Tara Strong odvedla při dabingu skvělou práci, ostatně stejně tak jako u plné hry. Líbí se mi i provedení Harleyných thugs. Říkám si, jestli se na tom nepodílel nějaký ten módní návrhář.

Robin konečně není k smíchu, tak jak tomu je v komiksech (kdy se divím, že se na té pozici vystřídalo tolik charakterů). Pokud znáte komiksy, tak ze všech Robinů použili vývojáři Tima, který je charakterem Brucovi asi nejblíž. Pokud něco zamrzí, tak absence více charakterů. V tomto dlc jsou vlastně jen dvě hratelné Batman a Robin + Harley Quinn jako hlavní padouch. Chápu, je to cena za krátkost příběhu, ale líbilo by se mi, kdyby do toho zasáhl i Dick Grayson coby Nightwing. Ten i s tímto dlc zůstává postavou hratelnou jen v aréně.

Často se hře zazlívá slabý Boss fight. I když nepatří mezi herní špičku, musím říct, že mě bavil mnohem víc, než závěrečný v plné hře. Navíc se dá předpokládat, že zhruba takto by se Harley zachovala. Od ní se nedají očekávat veliké zvraty, přesto je občas vynalézavá.

Závěrem povím, že tohle dlc se mi líbí a mezi dlc patří k tomu lepšímu. Já bych ale přeci jen chtěl víc.

Pro: Obtížnost, Dabing, Harleyniny rváči

Proti: Je toho málo

+8