Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Jaroslav Hendrych / 27 let / Ústí nad Labem (ČR - kraj Ústecký)

Komentář

Přejít na komentáře

Life is Strange - Episode 1: Chrysalis

  • PC 95
Hra Life is Strange mě přivádí k nízké melancholii a dokáže mě zamyslet se nad svým životem, zda nepociťuji melancholii také.

Každý z nás má své dny, kdy by nejradši unikl před celým světem a raději by nikoho neviděl. A to mi připomíná hra Life is Strange.

Námět na příběh není vůbec špatný, ba naopak, dát to do filmu a zpracovat přesně jako takhle hra, byl bych velice nadchnut a hned bych si ji dal do sbírky mezi mé Blu-ray disky.
Nedokázal jsem se od této kapitoly odtrhnout a hned se těším na pokračování a jak to celé vůbec dopadne. Velice mě těší, že si můžu pohrát se svoji budoucností (tedy s budoucností hlavní hrdinky), a tím pádem určit později celý konec hry.

Dabing pro tuto hru je jako dělaný, a vyhovuje mi v každé postavě. Já někdy osobně říkám, že některé postavy jsou lepší ve hře nadabované než na stříbrném plátně.

Hudba je velice zajímavá a na srdce pohlazená. Já jakožto posluchač disko hudby, se v tomto oboru moc nepohybuji, ale mohu říci, že tento styl hudby bych klidně rád poslouchal.

Co se týče hratelnosti, tak je to to samé jako Dreamfall, nebo série Walking dead, akorát na rozdíl od nich si více zahraji než rozhodovat své odpovědi. Proto s tím neám žádný problém.

Jak už jsem zmínil, nemohu se dočkat dalšího pokračování, takže návykovost pro tuto hru je 100%

Opravdu se těším na další díl.

95%

Pro: Hratelnost, hudba, focení, melancholie.

+27 +29 −2