Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Hero of the Kingdom II

  • PC 75
Dvojka se drží hratelnosti původní hry. Takže je opět potřeba získat slávu, najít všechny potřebné věci a proniknout do ekonomiky hry. A že bude potřeba dostatek peněz!!!

Nové prostředí přináší nové nepřátele, v podobě tropické havěti hadů, pavouků atd... Jsou zde piráti, objeví se i nějaká ta loď a hledání pokladů. Je tu i nová schopnost páčení zámků, ale schopnosti oproti minule byly zjednodušeny. Dřív bylo potřeba jednu schopnost vylepšit až na třetí úroveň, nyní už tomu tak není.

Příběh je opět o záchraně rodinného příslušníka, spasení království a poražení velkého zla, jak tomu bylo i v prvním díle. Vše se drží pohádkové atmosféry kdy dobro zvítězí nad zlem. Jen jsou zde navíc prvky fantasy v podobě nemrtvých, nekromanta, démonů atd...

Jinak ale je to opět stejná pohodová hra jako původní hra. Koho bavila jednička, tak si určitě dá novou porci dobrodružství, je třeba i zmínit fakt že se hra prodává za velmi nízkou cenu.
+16