Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Dishonored: The Knife of Dunwall

  • PC 80
Tak nové dobrodružství za Dauda se opravdu povedlo. Přeci jen pohled na svět Dunwallu z očí slavného vraha, který mluví a má své názory působí svěže. I když nabízí jen tři mise, já si je plně vychutnal, plížil se a hrál podle svého a po dohrání mi Steam ukazuje skoro 5 hodin, tak nevím jak kolega Garret to zmáknul jen za dvě hodiny( ty dvě hodiny jsem já strávil jenom v první kapitole). Možná je to o stylu hraní, hledal jsem a prozkoumával svět, a zvlášť první kapitola je úchvatná co se týče do scenérie a atmosféry.

Dauda jsem si hned oblíbil, jeho banda vrahů má něco zkrátka do sebe, a když si je může hráč povolat i do boje, tak hned ocení jejich schopnosti. I obtížnost hry mi přišla větší a špatná akce hned končila smrtí. Nové hračky a schopnosti co má mistr vrah k ruce se hodí, obzvlášť elektrizující mina je výborná. Mise nabízí i zajímavá vedlejší úkoly, a nové postavy mají dobře vytvořené charaktery. Opět potěší možnost si vybrat jak hru projdete jestli jako stín kterého nikdo nespatří nebo se budete držet pověsti čepele Dunwallu a za sebou necháte jen mrtvé.

Toto DLC se zkrátka povedlo a už se těším až se pustím do jeho dalšího pokračovaní. Dishonored má zkrátka stále co nabídnout!
+21