Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Defend Your Life!

  • PC 75
Ve své podstatě klasická tower defense hra. Co jí odlišuje od ostatních je výborný nápad boje těla proti nemocem, virům a spoustě dalších nepřátel organismu.

Druhů věží jsou sice jen 4 typy, ale ty se ještě rozdělují do různých větví rozvoje. Co se zdá ze začátku snadnou hříčkou později nabírá na solidní obtížnosti zvláště u misí na Hard obtížnost kdy stačí aby prošla jedna jednotka obranou a je konec mise. Hráč si projde celé tělo a zavítá do všech důležitých orgánů. Zpracování každé mise se pak odvíjí podle místa výskytu a objevují se zde i nemoci a noví nepřátelé. Např v plicích se poprvé setkáme nikotinovou jednotkou apod.

A právě nové prostředí a nemoci s ním spojené rozvíjí hru a nutí hráče měnit strategii. Tuhle se objeví jednotka co je imunní na tesla věže, jinde zas protivník který bez problému na jednu ránu zlikviduje pozemní jednotky včetně vašeho hrdiny. Toho ze začátku dostanete základního, ale později za našetřené diamanty lze koupit lepší a silnější.

Za tyto peníze které se dostávají za splněné mise se dají dokupovat i bonusy do dalších misí. Navíc hráč získává i tablety které slouží k rozvoji schopností, větší účinnost věží atd...

Je to jednoduchý koncept a celá hra je příjemně návyková, jinak si nedokáži vysvětlit jak už jsem v ní dokázal strávit přes 11 hodin.
+14