Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Jack_Dark

Jack_Dark

 

Komentář

Přejít na komentáře

Batman: Arkham Origins

  • PC 85
Ohledně restartu série a posunutí Batmana na jeho začátek jsem měl jisté pochybnosti a obavy že to nedopadne dobře. Přesto jsem neodolal a hru si v den vydání koupil. A že těch peněz rozhodně nelituji, svědčí prodloužený víkend který jsem strávil jen a pouze v Gothamu.

Štědrý den a odměna 50 miliónu dolarů za zabití Batmana, přiláká spoustu vrahů a šílenců kteří mu půjdou po krku. Navíc ani místní policie nemá pro přerostlého netopýra pochopení. Takže se nebudou mlátit jen chuligáni, ale rozbijete ciferník i spoustě policistů. Co se týče příběhu, je fajn napsaný a příjemně utíká.

Objeví se zde spousta antihrdinů, a někteří zde budou mít premiéru co se týče série. Je fajn že hráč musí být důsledný, a plnit vedlejší dějové linky a úkoly, aby se vůbec s některými postavami setkal. Což považuji za velký klad, pokud se totiž hráč žene jen po hlavní příběhové lince, o spoustu věcí a postav a událostí se ochudí.

Město je parádní a skvěle vypadá, je radost plachtit nad tím a kochat se, různorodými čtvrtěmi. Zbraně a soubojový systém zůstal zachován a pořád výborně funguje a dobře se hraje. Co se týče bossfightů některé mi přišli docela repetivní a únavné. Lovení ze zálohy a tichá likvidace ozbrojených nepřátel je taktéž stále skvělá. Nový prvek vyšetřování na místě činu je zajímavé oživení hratelnosti, ale je to taková jednohubka.

Úplně nová záležitost je ale multiplayer. Je pro 8 hráčů, kde se dva ujmou role Batmana a Robina, zbytek pak do týmu Bane a Joker, kteří se snaží obsadit 3 body a zlikvidovat konkurenci a superhrdiny. Občas se i na bojiště dostanou Joker a Bane a ty jsou pro ostatní ultimátní hrozbou. Mulťák se hraje dobře, jen by chtěl trochu odladit a vychytat chybky a přidat více map, zatím jsou jen 4.

Grafika je opět parádní, na souboje a město je radost pohledět. Dabing je opět excelentní a hudební doprovod monumentální. Tak za ty tři dny, jsem strávil v Origins 26 hodin, a to mě ještě spousta věcí ve městě chybí dokončit, a mulťák taky ještě proženu. Nový Batman se zkrátka povedl, jistě má nějaké mouchy, ale pokud jste milovali předešlé hry, tak tento díl Vám náladu rozhodně nezkazí. Zatím jedno z nejlepších překvapení tohoto roku.
+28+28 / 0