Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

LEO - Žhavá čísla

  • PC 60
Poměrně řešená hra na DH, aneb shánění LEO - Žhavá čísla zde trvalo nějakou dobu ( v řádu let). Uměle vytvořený kult byl rozdmýchán a punc rarity zapuštěn. Takže když se zde tento hit, který si většina pamatuje pouze z recenze ve Score, objevil ke stažení, šlo o druhý příchod Krista.

Přes všechna očekávání, přeci jen jde o prakticky nepublikovanou erotickou logickou hru, je LEO zábava. Jednoduchý model, kdy je třeba na přeskáčku se soupeřem klikat na čísla a navyšovat skóre, je zábavný a fotky dívek v nejlepších letech také stojí za to. Ač jich je tedy jen šest. A s tím přichází i hlavní problém, obsahu je málo a jediným řešením po dokončení "kampaně" je hraní hry více hráčů skrze samozřejmý "hot seat". A to už je zábava slušná.

Bizarní devadesátky a jejich produkt. Sympatické a minimalistické dílo, které se hraje slušně a na nějakou dobu poskytne kvalitní zábavu (určitě silnější než Undress Me!).

Pro: zpracování, hratelnost, fotky

Proti: krátké, počítač dělá podobné kroky

+31