Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Drolin

Drolin

 

Komentář

Přejít na komentáře

GTR 2: FIA GT Racing Game

  • PC 90
Jestli tato hra něco dokáže, pak je to zvýšení zájmu o závodní auta. Díky skvělému tréninkovému modu vás nejdříve GTR naučí přesně projíždět zatáčky pomocí zvýrazněné šipky za různých klimatických podmínek ( vlastně jen jestli bude slunečně či zataženo ) na tratích v Brně, Monze, Imole či Spa-Francorchamps. Navíc jsou další desítky tratí na stáhnutí. Potom až zvládnete čistě projet trať ve Ferrari 550 či Seleenu S7-R se můžete pustit do pohárů různých tříd (GT, NGT). Samotný závod je pak už o tom jak se povede start a následné jestli dokážete udržet pozici a neudělat chybu ( často se stává že v posledním kole auto zapadnete do písku či udělá hodiny a může se jet od znova ).

Hru lze hrát celkem obstojně na klávesnici, ale zážitek je to o dost chudší než s volantem. Momentálně se GTR 2 za výprodejovou cenu vyplatí v poměru zábavy kterou dokáže poskytnout. Lepší volba než další a další datadisky které SimBin chrlí místo aby pracoval na plnohodnotném pokračování.

Pro: modifikovatelnost, grafika, realistické chování aut

Proti: po (hodně dlouhém) čase stereotypní

+13