Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Drekt

Drekt

Drekt Amens • 111 let • DH Master 2018 a 2019 • Brno

Komentář

Přejít na komentáře

Accounting

  • PC 85
Najit do Herní výzvy 2019 skutečně humornou hru není žádná sranda. Naštěstí mě s přechodem na VR zachránila vtipná The Lab, nebo Aperture Hand Lab, ale jako nejzábavnější VR hrou zdarma u mě absolutně vyhrál právě Accounting, čemuž nejspíš budete sami věřit, jakmile si zjistíte, že za ním stojí autor Dr. Langeskov, The Tiger, and The Terribly Cursed Emerald: A Whirlwind Heist a co-autor seriálu Rick and Morty.

Samotné VR provedení je zde naprostý klíč, a vše je zvládnuto bravůrně na herní ploše 2x1.5 metru. Nutno podotknout, že jsem zatím hrál asi jen deset VR her, ale tato mi z nich přišla nejvíce pohlcující zážitek, však jsem u ní poprvé zapomněl i na zábrany a třískl ovladačem o skříň :D

Grafika jednoduchá, ale líbivá a celou dobu na vás neustále někdo mluví, což vás opravdu vtáhne do děje. Co ve hře udělat je vždy celkem jednoznačné, proletět jí můžete vmžiku, ale větší sranda je poslouchat všechny dlouhé monology až do konce. A to je teprve zážitek stát několik minut trapně s nožem v ruce a provinile čekat, než se postava vykecá :d

Takže pokud VR máte, nebo až ho někdy budete mít, nezapomeňte Accounting je prostě must-play klenot zdarma. A pokud se zalíbí, je tady ještě lepší, placená verze Accounting+.
+9