Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
David Kraus • ČR - kraj Jihočeský

Komentář

Přejít na komentáře

Dark Messiah of Might and Magic

  • PC 80
Temný mesiáš vsází na zábavné souboje bez kterých se neobejde(hádejte kolik toho na tropí Ledový luk když s ním vystřelíte do země a nebojácný zbrojnoš rozběhutý proti vám provede delikátní gymnastický kousek?), má také velice pěkné animace kouzlení, můžete být bojovník nebo čaroděj ale můžete také spojit vlastnosti bojovníka i čaroděje zároveň a přitom být dobrý v obou dovednostech. Grafická stránka je vlastně takový Half dvojka jenom přenesená do fantasy středověku přitom ale působí precizním dojmem.
Hudebního doprovodu příliš mnoho není (až na souboje)a ještě na konci hry, krátkodobá hudba by se hodila do některých zajímavých částí ve stylu chorální orchestr či varovný orchestr alá Tomb Raider. Příběh je dostačující kde si pro spestření vyberete svůj osud.
Celkově mě hra bavila hodně a kdyby se v ní nedalo kopat nohou do čehokoliv byl by mesiáš o stupeň méně zábavný, kopání do věcí a do nepřátel je né hlavní ale velikou devízou hry

Pro: Souboje, dobrý anglický dabing nepřátel, pěkná halfovská grafika, více než 1 konec, kopáááníííí !!

Proti: mohlo by být více lektvarů na doplňování many, možná také značná přesnost provedení úderu

+9 +10 −1