Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
David Kraus • ČR - kraj Jihočeský

Komentář

Přejít na komentáře

Cold War

  • PC 85
hola toto je ztracená pecka, tohle je jinej Sam fisher, v podámí odvážného novináře podobnému Gordnu Freemenovi vyrábíte různé věcičky které nacházíte cestou a vyrábíte z nich zbraně a nebo projedete hru jako tuctovou střílečku v tom případě byste mohli hodnotit kolem 50 % pač to je zbytečné hrát ale pokud vyrobíte nějakou past na nepřátele budete se prostě chovat jako McGayver , dobře se schovávát tak se dá tenhle křišťál i vyleštit. Nepřátelé jsou schovývavý vůči vašim chybám takže tahle stealth je lehčí než série Splinter Cell. No a atraktivní temné komunistické prostředí vytvoří také tu nějakou atmosféru. Rentgenový foťák na jedničku, grafika výborná ani nemusíte ladit moc detaily :-). Hudba v menu špionážně trefná, ovládání pomalé, kostrbaté leč účinné. Hratelnost v rámci žánru stealth zábavná. Pro mě 2. nejzábavnější hra made in czech, konec hry co se týče příběhu možná bude působit trochu osekaně.

Pro: Grafika, plno vražedných věciček k výrobě, hlavní hrdina sympaťák, atmosféra, hratelnostně hezky po česku

Proti: ne všecky vyrobené zbraně jsou užitečné, nebo se nedají tak často používat jako jiné, někdy nedostatek materiálu na výrobu

+3