Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Blue Toad Murder Files: The Mysteries of Little Riddle

  • PC 95
Této detektivní adventuře se nedá moc vytknout. Grafika 100% (nejde o to jak se to komu líbí, ale jak moc je to vymazlené), Hudba 100%, Vypravěč 1000% (jeho ostrý britský povýšenecký dialekt je bomba), Příběh 100%, Složitost od 1 do 10 je to 1 až 10.

Pro úspěšné OCD ukončení je potřeba logické myšlení, rychlost, 100% pozornost, paměť na všechny detaily (v 5. a 6. epizodě sem si už říkal tohle si zapamatuj, takže lze natrénovat) a 100% angličtina (zde bohužel mé OCD dostalo na frak)

Jediné co by se dalo vytknout je nuda od 5 epizody způsobená hlavně složitostí úkolů u kterých je potřeba dávat obrovský pozor na kudrnatou mluvu mulajících podezřelých. Toto je samozřejmě z velké míry zapříčiněno mou nedokonalou angličtinou (ale kdo kdy slyšel "fickle flower frolics"...) Takže strhávám pouze 5%.

Vícekrát jsem hrál pouze 1. (3x) a 2. (2x) epizodu, takže moje následující teorie je né moc podložená. Při druhém průchodu 1. epizodou (jediný opakovaný po instalaci hry) byl děj lehce jiný starostu nezabil mlynář, takže je možné, že hra nemá jen jeden příběh.

Celkem tedy 95%.

Po osmi letech konečně dohráno (Díky výzvo).

Pro: Geniální vypravěč

Proti: Nutně potřebuje perfektní angličtinu.

+7