Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Tomb Raider III: Adventures of Lara Croft

  • PC 70
Dohráním třetího dílu kozaté ( tentokrát už ne do spiček ) Lary alias Tomb Raidera jsem si splnil další rest, což je s podivem, protože tenhle druh archeologicky laděných adventur prostě můžu, leč v jinošských letech mě minuly, což se teď na starší kolena snažím dohnat.

Zub času se na vizuální stránce samozřejmě podepsal, a tentorkát bych řekl, že se toho vývojářům tolik nepovedlo - hrdinka především skáče,, šplhá, plave, tlačí kvádry a snaží se vyhýbat zrádnému tekkutému písku a hledá volnou cestu k dalším levelům - sem tam je nutné prostřílet se přes různou havěť šelem, opů a poletujících dravců a samozřejmě darebákům v podobě homo-sapiens.

V Trojce roba putuje přes džungli, do Nevady lušit tajemství Oblasti 51, tropický ostrov, Antarktidu až po Londýn, některé level designy znamenají oříšek a jsou až otravně zdlouhavé a nepřehledné - např. Londýn a džungle tropického ostrova, tam jsem se musel poradit s youtubem, hádanky nebyly složité, spíš jsem se často ztrácel v prostředí a přehlednul jsem páku nebo výklenek či chodbu. S Larou tentokrát můžete vyzkoušet jízdu kajakem nebo důlním vozíkem, ovládání je pořád kostrbaté, slečinka má podivnou zálibu někam neustále padat, už to tak asi nějak k této sérii patří - další v řadě pro mě je Chronicles, čtyřku jsem už pokořil - 70 %
+8