Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
35 let / ČR - kraj Praha

Komentář

Přejít na komentáře

Deus Ex: Invisible War

  • PC 80
Na druhém Deus Ex oceňuji především příběh, který umě rozvíjí konec předcházejícího dílu, nabízí hráči možnost znovu promyslet důsledky finálních rozhodnutí a povedeně pak vše zakončuje nabízejíc ještě o jednu finální volbu navíc. Jinak ale bylo oproti prvního dílu kdeco zjednodušeno, zkráceno jak v rámci konceptu tak kvůli technickým omezením konzolí, ze kterých byla hra na PC převedena snad bez jakýchkoliv změn. Úrovně jsou tak menší, rozkouskované na ještě kratší úseky, nenabízejí tolik možností postupu, zbraně používají všechny ty samé náboje a z RPG systému zůstalo jen pár vylepšujících schopností.
Je vůbec fér porovnávat Invisible War s tak výjimečnou hrou jakou je první Deus Ex? Podle mě ano, protože se jedná o jeho pokračování. Hra sama to neustále připomíná a tak se při hraní neubráníte vzpomínkám na předcházející díl. Místo perfektního RPG ale hrajete "jen" skvělou akční hru s netradičními možnostmi navíc a s drobnou hořkostí nad promarněným pokračováním.
+7