Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
25 let / Student / Mariánské Lázně (ČR - kraj Karlovarský)

Komentář

Přejít na komentáře

Counter-Strike

  • PC 95
Ach ty CSko... Ty enfant terrible... Jaká jsi rozporuplná hra... Jak mě jeden čas bavíš a jeden čas na tebe nemám ani pomyšlení...

Já a CSko

K CSku jsem se dostal již dávno. Nejprve jsem hrál Source, až potom 1.6, ale to je jedno. Důležité je, že jsem se ho naučil hrát tam, kde 90% hráčů - ve škole. Ano, ty třídní souboje, které jsem ke konci ovládal. A potom bum! IVT nám zrušili nebo přesunuli do učeben neschopných rozjet CSko po síti...
Po zakoupení na Steamu jsem začal hrát na Gamesites, konkrétně na DustMaps, kde jsme se zhruba po čtvrt roce s kristmeistrem stali známými firmami.
Po roce hraní jsem CSko hrál pouze 20 min ráno před školou a asi půl roku jsem se v hlavním hracím čase neukázal. Nyní znova začínám hrát.

HRA
CSko, ať se na něj kouká každý jak chce. Mě to baví. Já vim, někomu to připadá jako "Jdi a vyvraždi všechno", ano skutečně tomu tak je, ale když to člověk začne brát vážně, stane se z toho pomalu sport. Hlídání si cestiček, hraní se sluchátkama (a následné zprávy od lam typu "karlos vypinej ten wh lamo cheaterska"), taktizovani s kamaradama.
Na DustMaps se hrajou pouze de_ mapy. Hra mě baví za oba teamy zhruba stejně, ale když je málo lidí, tak jsem radši CT.

HRATELNOST
Rok 2000, online střílečka... Hratelnost si člověk musí udělat sám. Strafing, backgriping... Co se nenaučíš, to nemáš. Anebo existuje hromada modů - Avatar, Zombie, Hide'n'Seek, Surf, JailBreak, Predator... Každej si vybere, co ho baví. Když mají admini dobrý modovací schopnosti, tak mody můžou bejt dokonalý.
Dobrá ptákovina je třeba i skinování zbraní - takový AWP jako kulka poletující nad rukou :D
Průstřelnost materiálů - je -> to třeba některý dnešní hry nemaj... mám pocit, že v BF3 se mi nepodařilo týpka zastřelit přes zídku... To je velký PLUS pro CSko...

GRAFIKA
Na vyblbnutí stačí... Je to 11 let starý! tak žádný zázraky... Účel to plní

CELKOVĚ
Zábava - dobrá
Najít si "in-game" kámoše - pohoda
Sranda s lamama - nejlepší!

Koho ta hra nechytne, nepochopí. Koho chytla, pochopí, že napsat komentář o CSku je těžký. Je to hra, kterou nemusíte chápat. Je to hra, kvůli který si z vás kámoši budou dělat srandu. Je to prostě Hra s velkym H.

Pro: Zábava...

Proti: Snad trochu ta grafika...

+24