Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Can

Can

 

Komentář

Přejít na komentáře

Braveland

  • PC 65
Hra na mobilní platformy portovaná na pc, říkal jsem si proč bych to chtěl vůbec hrát? Vděčím za to dobrým lidem tady na DH, když se ukázalo, že hra je Steamu zdarma, což mě sice varovalo před kvalitou a prodejností dané hry, ale řikal jsem si, že na to kouknu.

Na první pohled očekávaná grafika, nic co by zaujalo, ale ve víc jsem ani nedoufal. Co mě upoutalo byl fakt, že je to tahovka, navíc zjednodušená o správu měst a ostatních věcí z klasických tahových strategií. Po seznámení s klasickým a ne moc zajímavým příběhem jsem se pustil do bitev a musím říct, že mě to celkem bavilo. Postupně získáváte nové jednotky i vlastní zbroj či vylepšení a první lokaci projede jako nůž máslem. Ale bohužel kromě nových jednotek, které jsem za celou hru použil jen jednou (rytíři), je zde i pár nových nepřátel, ale nic zajímavého co by vás donutilo se na hru víc těšit.

Získáváním zkušeností můžete naverbovat víc jednotek a tím se pustit i do vedlejších a trochu náročnějších soubojů, které vám hra symbolizuje lebkou nad nepřátelskou bandou. Hru doprovází příjemná hudba, jen se samozřejmě neustále opakuje, což někomu může vadit, ale mě až dokonce přišla pohodová. Asi i proto, že hra trvá 4 až 5 hodin a není tu moc věcí kde se můžete zaseknout, kromě špatně vybraného souboje.

Určitě bych Braveland doporučil spíš pro mobilní hraní, kde vám může zpříjemnit čekání či cestování, jenže na pc to moc záživné není. Ale pro případné zájemce mají vývojáři další dvě pokračování ve stejném stylu jen v prostředí pirátském nebo kouzelnickém, takže pro upoutání pozornosti dobrá akce, ale sám už se do dalších částí nepustím...

Pro: Tahovka, pohodová hratelnost...

Proti: Stereotyp, příběh, hlavně pro mobilní platformy...

+14