Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Marvel's Spider-Man: Silver Lining

  • PS4 70
Ve městě, které nikdy nespí, zuří válka gangů. Tu rozpoutal jeden tvrdohlavý chlapík a vy tomu jak jinak musíte učinit přítrž. K tomu se nachomýtnou staré známé femmes fatales Black Cat, Silver Sable a nejotravnější z nejotravnějších Screwball. První jmenovaná mi připomněla vlnu nevole, která se vzedmula, když se ukázalo, že nebude oplývat ikonickým výstřihem. Zdá se totiž, že spolu s námi dospívá i zábavní průmysl a superhrdinky už nutně nemusí vypadat jak z pornočasopisu, čemuž jsem jenom rád.

Vyjma ústřední zápletky, zejména kvůli které má přídavky smysl hrát, na vás čeká plejáda vedlejších aktivit, kterými se mapa osype jak malé děcko neštovicemi. V žádném případě nemůže být řeč o nastavované kaši, jak tomu často bývá zvykem. Jednotlivé přídavky možná nepatří k těm nejdelším, zato jsou kvalitativně srovnatelné s původní hrou. Platí to i pro vedlejší úkoly, z nichž některé by se mohly na první pohled jevit recyklovaně, nakonec je ale vždy odliší alespoň nějaký ten drobný twist.

Must-play pro ty, kterým se líbila původní hra.
+14