Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Into the Breach

  • PC 100
Tahovka TAK návyková, že by se měla zakázat.

Úkol je prostý – ubránit pomocí obřích mechů poslední zbytky lidské infrastruktury před invazí stejně tak obří havěti. Ta vždy v každém kole naznačí, kam se chystá udeřit, přičemž na vás je jí v tom pokud možno zabránit. Třeba tak, že první potvoru spláchnete do moře, pod druhou podpálíte les a třetí se chtě nechtě postavíte do rány. Zní to jednoduše, ale nenechte se mýlit, vypeče vás, ani se nenadějete. Prohrát celou hru v jediném tahu? Žádný problém!

Mechaniky jsou tak jednoduché, že není divu, když se dostaví tzv. Tetris efekt, kdy repetitivním postupům uvyknete do té míry, že máte spontánní tendenci je projektovat do reálného světa. Když zrovna nehrajte, tak alespoň ve své mysli odpalujete imaginární rakety, abyste o pomyslné políčko pošoupli ten či onen objekt, či se vás zmocňuje nutkání postávat na kanálech, aby z nich snad něco v příštím kole nevylezlo. Prostě vám z toho trochu šplouchá na maják. A o tom to nakonec celé je.
+21 +22 −1