Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
28 let • MADFINGER Games • ČR - kraj Jihomoravský

Komentář

Přejít na komentáře

A Hat in Time

  • PC 80
Pověst této hry nelhala. Opravdu se jedná o hodně dobrou a milou platformovku, nabízející v mnoha levelech velkou porci originality. Je vlastně až s podivem, jak mohlo indie studio bez ztráty kytičky vytvořit tak odladěnou a zábavnou 3D "mariovku". Ale kde je vášeň pro věc (a tady stopro nechyběla), tam je cesta. Přesto mám ke hře několik výtek.

Předně je to kamera, se kterou můžete pohybovat jen kolem své osy. Pravda, většinu času vám to tady stačí, objeví se však několik momentů, kdy bych se fakt moc rád podíval pod sebe, ať vím, jestli náhodou nebudu skákat do prázdna! Pak mě mrzí nevyužitost některých zde přítomných mechanik. Kupříkladu mrazící a výbušná čepice je vám k něčemu jen na několika specificky daných místech. Přitom si dokážu představit, že by mohli s trochou snahy posloužit i ve skákacích pasážích, a tím rozšířit jumping moveset hlavní hrdinky, který je, ruku na srdce, trochu chudší.

Shrnutí:
Kvalitní 3D platformovka, která skončí přesně tehdy, kdy začne pomalu nudit. Ani zdaleka není perfektní, ale na nezávislé studio skvělý!

8. bod herní výzvy 2021 (hardcore)

Komenty k DLC:
A Hat in Time - Seal the Deal
A Hat in Time - Nyakuza Metro
+17