Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Jakub Hašek • 37 let • Pardubice (ČR - kraj Pardubický)

Komentář

Přejít na komentáře

Battlefield 1

  • PC 80
Zásadním kritériem pro celkové hodnocení singleplayeru je pořizovací cena hry. Pokud za Battlefield 1 dáte plnou palbu hned druhý den po vydání, pak chápu nespokojenost s ukazatelem cena/výkon, resp. herní čas. Pokud však dáte za hru výprodejových necelých 5 EUR, pak není větší důvod k nespokojenosti.

FrostbiteEngine umí totiž generovat dechberoucí akci, parádní efekty a téměř až umělecky zpracovaný design jednotlivých lokací. Ono celkově jde spíše o takový interaktivní seriál ve stylu Band of Brothers, přičemž moc možností, jak jednotlivé mise řešit, stejně nemáte. Celá kampaň se dá v klidu projít za necelých 8 hodin, po kterých obdržíte pomyslný certifikát na ovládání dvouplošníku, tanku Mark IV, koně, granátometu, plamenometu a bezpočtu dalšího vojenského vybavení.

Dobře odvedená práce od DICE a rozhodně kvalitně strávený čas v období první světové války v rámci několika fiktivních příběhů.
+5 +9 −4