Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Dungeon Keeper 2

  • PC 85
Kdysi dávno předávno bylo jednou jedno dnes už ztracené království jménem Bullfrog a tomu vládl tehdy ještě netitulovaný sir Molyneux. Onen sir sice jak víme od té doby trochu zesenilněl a zhloupnul, ale tehdy to byl muž skutečně moudrý a statečný... a rád dělal počítačové hry. A byl dokonce tak moc statečný, že dělal hry originální a co víc, úderné svým nápadem, však kvalitní a soudržné svým zpracováním! (považte děti, dnes taková opovážlivost!) Sice po tom co v Bullfrogu zplodil svého nejstylovějšího potomka z této země zaslíbené uprchl... tam kde žiji lvi (a opice, krávy, vlci a další otravná havěť), jeho potomek ale i přesto nezůstal dlouho sám - dostal mladšího bratříčka. A právě o něm je tahle pohádka.
Bratříček byl vyvedený, už ne tak placatý a ošklivý jako jeho starší brácha a víc toho i uměl... v čem byli ale úplně stejní, bylo to že byli oba skrznaskrz zlí. Chutě pobíjeli otravné sousedy i hromady pitomých dobrodruhů lezoucí jim do kobek, hromadili zlato a zabírali zem, vládli svým poddaným tvrdou fackující rukou, neváhali poškádlit někoho na mučidlech a kdo se znelíbil nejvíc, ten byl obětován temným bohům. Nejen zlem je ale živ Pán jeskyně, ať už je to zlo seberozkošnější, takže se dokázali starat i o své poddané a dávat jim nejen práci a jídlo, ale i nezbytnou výcvik a zábavu, takže každý v těch temných jeskynních kobkách mohl být šťastný. A kdo nebyl jen tak pro zábavu ufackován, ten tam možná šťastně hnije dodnes.

Pro: RPG kobkaření z opačného pohledu, vynikající hratelnost, zábava, slušná a stylová grafika, skvělá kampaň,... je dobré být zlý :)

Proti: že poddaní obačas nechtějí pracovat ke hře patří, když ale odbíhají například zabírat zem někam do háje, zatímco by jste od nich nutně potřebovali zachránit prdel lvl. 10 válečníkovi který po boji chcípá v tratolišti krve a střev, tak je to k vzteku

+10