Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Kingdom Come: Deliverance – A Woman's Lot

  • PC 80
Netřeba dlouhého zamyšlení, poslední DLC ke Kindom Come je také zaručeně nejlepší že všech, a také u tohoto jediného jsem neměl pocit, že jsem vyhodil dvě kila za prachobyčejný quest navíc. Tento datadisk přináší několik zásadních novinek, z nich nejcitelnější je pes, který se neobjeví jen v rozšíření, ale doplní základní hru téměř od začátku (nicméně hráč není nucen si jej vzít k sobě, lze hrát jako doposud). I když u základního příběhu je znát, že je tam ten pes napasován dodatečně. Umí pomoct téměř ve všech situacích, kde se hráč nachází, nicméně okolí s ním neumí moc interagovat. Většinou jen běhá okolo vás a pije z kaluží. Nicméně druhá zásadní novinka je už zajímavější - a to hra za postavu Terezy, která vás nejen na chvíli převtělí do hrdinky, ale projdete si důkladně Stříbrnou Skalici ještě v době plného provozu před zpustošením a v době útoku. Hrdinka má také psa, a je zde mnohem více nápomocen a potřebný než v případě Jindřicha. Navíc u základní hry dostanete pokračování a (skoro) uzavření vztahu mezi Jindřichem a Terezou.

A aby toho nebylo málo, ještě tu (ale zase zpět v těle hrdiny) máte rozsáhlý quest další kamarádky Jindřicha, která pro změnu má náboženská vidění, které ji nakonec přivedou do problémů.

Oba questy jsou velice solidní, přinášejí spoustu novinek a jiný pohled na hru.

Sečteno a podtrženo, lze jen litovat, že podobně originální a zábavné nejsou všechny DLC dostupné je hře. Za mne tento jediný datadisk opravdu stál za sólo koupi a nelituji jediné koruny do něj vložené, protože jsem se opravdu bavil.

Pro: Nové pěkné guesty, hra za novou hrdinku, nový pohled na příběh, pes

Proti: Do příběhu Jindřicha je přeci jen pes napasován trochu uměle

+22