WTF

WhatTheFAQ

11.08.2019

WTF je chaotická FPS, kde sa proti vám postavia neslávne známe vládnuce osobnosti, ktorých podobu na seba vzal samotný "Diabol". Ocitáte sa uprostred púšte a aby ste prežili proti mnohonásobnej presile, na rôznych častiach mapy vás čaká množstvo zbraní. Kladivo, mačeta, katana, pištoľ, či raketomet - to všetko je možné používať proti desiatkam, ba až stovkám Clintonom, Hitlerom, Kimom, Angelám, Billom, Benitom či Putinom. K dispozícii je jediný hrateľný režim, survival, hoci s rôznymi nastaveniami. Na hernej ploche je možné stavať i jednoduché objekty.

Táto hra stojí jedine za to, že by ste boli ochotný utratiť 0,39€ počas -90% sale na Steame a giftnúť ju niekomu koho chcete úboho obrať za pár minút života strávených v nefunkčnej hre. Vlastne nie, ani vtedy to nerobte, je to skutočne zlý vtip.
Väčšina hier, ktoré pridávam na databaze-her.cz sú edgy, indie, budget neznáme tituly, lebo tie lepšie hry sú väčšinou vyfúknuté, robím aj preto, že si na Steame vytváram custom knižnicu hier zoradených podľa rokov vydania korešpondujúcim s údajom práve tu na databáze(/i?).
To ma dovedie aj takýmto doslova a do písmena WTF hrám. Ah, kde len niekto berie vôbec odvahu za to pýtať dukáty.
Pozn.: osobne som si hru nekúpil ale kľúč získal z Groupees bundle. Ďakujem teda za príležitosť napísať tento komentár ako varovanie a výstrahu.

Pro: veľa modelov známych protivníkov, pestrá paleta klasických zbraní

Proti: oponenti neútočia a väčšinou stoja v T-pose, cena nech je akákoľvek, titul je nie len nedokončený, on je vlastne ani poriadne nezačatý