heh už je asi pozdě...ale ono stačí je co nejdřív nalákat na sebe a taky zavřít bránu jinak jsi v řiti a pk tam musíš přispěchat s Jean de metzem ;)
Sorry, ale nic víc mě už nenapadá. Ta druhá mise určitě je obtížností přestřelená - sám jsem to zkoušel několikrát a chce to asi i trochu štěstí.
Jasne, to vim vsechno jsem to zkousel jen se mi to proste nikdy nepovedlo. Nevim proc, asi jsem lama, zkousel jsem to 3x pak jsem se na tu hru vykaslal. Pak uz nebylo ani cim se lecit
A jinak asi jediná taktika je prostě nestát na jednom místě a nenechat se obklíčit - to znamená dát vždycky 3-4 rychlý rány nejbližším soupeřům, poslat je tím k zemi a popoběhnout tak, abys neměl nikoho v zádech. Navíc v inventáři je hra zapauzovaná, takže se během boje kdykoliv můžeš vyléčit.
Dostal jsem se přes první misi, pak to bylo hrozně těžký (ubránit to město) tak jsem to dál nehrál. Nevíte někdo jak na to, vždycky nás tam pobijou :D ?