Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Warlord

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > tahová strategie *
online > online strategie
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
1988 C64
Vývojáři:
, (sekundární)
Válečná strategie výhradně pro dva hráče ve stylu Battle Isle. Cílem hry je dosažení a zničení základny protihráče vlastními jednotkami. Warlord je hra časově velmi náročná, oba hráči ve hře se střídající obsluhují vždy jednu jednotku, kterých je ve standardním scénáři až padesát. Kromě vlastní základny pak mohou ovládat elektrárnu, různé typy pozemních obrněných jednotek, dělostřelectvo nebo letectvo. Před samotným započetím hry je možné nastavit různé parametry budov i jednotek, jako jejich vyzbrojení, motorizaci nebo rozdělit dostupnou energii z elektrárny mezi jednotlivé baterie.

Warlord obsahuje na svou dobu nepříliš běžný editor pro tvorbu vlastních map a scénářů, které lze ukládat na volnou disketu. Vlastní editor umožňuje tvorbu jakékoliv mapy z jedenácti krajinných typů včetně vodních ploch, pohoří i lesních porostů a na vytvořené mapě libovolné umístění jednotek.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.