dalsi trefna predikce presne na cas :).....

''Dej je situovaný do blízkej budúcnosti, konkrétne do roku 2033, kedy svetové národy, ako ich poznáme, padli''

btw: nechapu ze tyhle online akce nemaji i kampan pro single play, protoze tyto onlinovky maji mnohdy nektere zbrane luxusne udelane se spravym drzenim zbrane, feelingem a zvuky jako treba Project Reality,Ïnsurgency Sandstorm, Escape from Tarkov, Ironsight, Blacksquad, Warface, Scum  Call of Duty: Warzone ,..... To je skoda protoze clovek co nema rad online gaming k tomu sedne a zjisti ze nema zadny smysl to hrat a jen strilet do zdi a vychutnavat si zbrane hned omrzi
Krásná ukázka toho, jak je blbé jít do hry s předsudkama. Za prvé jsem čekal, že je to Warframe, což není :) (obviously) A u Cryteku jsem čekal lepší grafiku. Ona není špatná, ale asi nasvícení se mi zdá takové... vyblité... nevím, jak to popsat. Hodnotit zatím nebudu, to si nechám na později.
@FildasCZ (26.02.2015 22:20): Hral som BF3 aj 4 a s behaním som problém nemal. Dokonca mi to prišlo akosi "realistické". :D

A s nejakého dôvodu som mal v BC 2 aj BF3 všade vysoký ping. A neviem prečo, keď servery boli európske (Nemecko, Poľsko a tak). BF4 mi pritom ide parádne (ping okolo 32).
@FildasCZ (26.02.2015 20:20): Koop občas dáme cez Skype s kámošom. Vtedy to dostáva nový rozmer. Takže si to v lete pekne nainštaluj, nech môžme grindovať v trojici :D .
Pokiaľ viem, tak Crytek stále funguje. A nie je beta iba ten launcher? Lebo predtým sa to spúšťalo zo stránok Gfacu.
@PRIVATE MARTIN (26.02.2015 19:22): Už jsem to vymazal trochu mně ulítly nervy.... pamatuju, že mě to, ale tenkrát bavilo třeba ten coop.. A hlavně to maj přijemně optimalizované až jsem se divil.

Nezkrachoval Crytek už ? A co jsem koukal je to pořád v bete, nebo aspon client pise warface beta .
@FildasCZ (26.02.2015 19:14): S cheatermi som mal problém aj ja. Keď sme to s kámošom hrávali po večeroch, vždy aspoň jeden za mapu sa musel objaviť. A to sa Crytek dušoval, ako vylepšili ochranu proti tým šmejdom!

Pod akým nickom to hráš?
Hodně dobré po pul roce si to jdu zahrát. První mapa hned cheater, ale totalně jasnej.. Skrytej pod nějakou texturou a mel nozik a porad klikal, jako na boj a tím zabijel lidi na mape.. Stal a klikal a klikal. Jste videli, jak je schovanej pod texturou a jenom macha nozem a vy umirate a naprave strane spaming kolik lidi zabil behem 5 minut stihnul zabit pres 60 lidi :D..