Krasna ukazka toho, jak jedina chybka muze zkazit celou hru.
Vybornej koncept V-Rally 3, kde Eden uz pred Test Drive Unlimited ukazal, ze se neboji originalnich postupu a invence, je uplne potopenej zprasenym jizdnim modelem.
K cemu je cloveku to, ze se muze stat "opravdovym" zavodnim jezdcem, ktery uzavira pracovni kontrakty na jednotlive sezony, dostava spoustu emailu s nabidkami nebo vyhruzkami, steluje si jednoduche, ale ucinne nastaveni auta, jakz takz se stara o moralku v tymu a diky spouste animacim (mechanici pracuji na aute, jezdec zoufale stojici u zniceneho auta) ma opravdu pocit, ze je clen tymu, kdyz pri samotnych zavodech proziva utrpeni kvuli presprilis citlivemu a pretacivemu rizeni. Je to neskutecna skoda i proto, ze V-Rally 3 ma take povedeny model poskozeni, jak vizualni, tak funkcni. Auto muzete opravdu rosekat a zustat na trati bez kol, tudiz pro vas cely zavod skonci. Ne jen jedna erzeta. Opravdu cely zavod.
V-Rally 3 je prsote neskutecne pokazeny potencial. V jadru vyborna hra, potopena tim nejdulezitejsim - samotnym zavodenim.
Asi diky tomu po teto serii dneska nestekne ani pes a nejspis se k ni Eden uz nikdy nevrati. Bohuzel.

Pro: Vyborny koncept realne jezdecke kariery, velmi dobry vyber aut, solidni grafika, povedeny model poskozeni

Proti: Priserny jizdni model, diky kteremu clovek nema chut pustit se do dalsiho zavodu

arkáda všech arkád, nic víc k tomu nemohu napsat. vlastně ještě šílená a s tím přetáčením to není tak horký. po pár pokusech se udržíte na trati bez zaváhání a mužete se tam honit s vaším nejlepším časem, nutno však podotknout, že ovládání připomíná automat na kávu. primitivní jízdní model nemá s fyzikou nic společného a je pravým opakem ježdění třeba v simulátoru Richarda Burnse, ale o to zábavnější!

Pro: docela se divím, že tohle vyšlo.