Rvat "posledni" a nasledne domlouvani se zbytku na tom jak tam poslat karty tak, aby si to dotycny zas rychle vyzral a pritom nikdo jiny nevyhral je neco, co jsme na stredni v nasi enhanced verzi prsi provzovali taky (asi 7 karet z balicku nemelo nejakou specialni funkci :))
V reálu je trochu víc odlišností z nichž některé podle mě do hry implementovat vůbec nepůjdou (jsou založené na lidské nepozornosti).
No jestli to dobre chapu, tak jedina zasadni rozdil mezi Uno a Prší je, ze Uno ma vlastni a mnohem tlustsi balicek (hnusnych) karet.
Podle popisu mi to sedí na hru "prší". Teď nevím, jestli se tomu říká i "uno". Je to ono? Jinak na ten freeware by se hodil vždy nějaký odkaz ;-)
Je to celkem dobré, žádné dlouhé hraní. I když jsem o Unu nevěděl ani prd, naučil jsem se to za pár sekund. AI počítače je taky celkem obstojná, ale určitě je to lepší na živo, to je jasné.
Verze v PC mě teda moc neláká, ale karetního Una jsem se něco nahrál. V partě 3-6 lidí doporučuju! Rovněž vyrianta Extreme je masakr :-)