@Strady (10.03.2018 12:41): Já si půjčuju jen na začátku každého roku těch 15 stovek, maximálně 2000 když je cena fakt nízká, na rozjezd a víc jsem si zakázal, pak děj se vůle boží :)

Ten plyn je zrádná potvora, kolikrát si tam jak blb hraju s trubkama a najednou je prosinec :D Ale těch 2,50 dolarů za barel se občas podaří a už jsem měl párkrát přes 50000. Tedy na normální obtížnost, na experta ještě nemám koupenou přípojku do left nebo right inc. :D
@Zoltan (10.03.2018 12:32): Půjčky jsem jel na maximu (ve městě vždy bankéře uplatit), prodávat barel pod dolar se nevyplatí i když někdy musíš.
Nějak mi nejde třetí část hry nebo mi přijde, že mám malé výdělky. Snažím se plynem na vyšit cenu vše prodám a najednou koukám, že jsem si půjčil přes 10.000$ a výdělek je o dost menší :)
@Strady (10.03.2018 11:44): To je škoda no :) Ale i tak mám teď 5 diamantů, navíc na slabších místech ani nejsou potřeba.

Cena ropy mě štve, v listopadu vždycky na minimu :D A nejhorší je, když chytneš nízkou cenu hnedka v lednu, to pak bývá těžký start (i v případě půjčky 15 stovek, jak to dělám já) :)
@Zoltan (10.03.2018 10:14): Nad dědkem jsem taky uvažoval, protože měsíc před koncem, teprve začne stoupat cena nafty. Škoda, že není diamant v každém levelu :)
Anthony je pěkná děvka, doporučil mi jedno místo a bylo úplně tragický :)
@Strady (07.03.2018 13:37): Paráda!

Teď zápasím na experta a je to daleko zábavnější než normální obtížnost, kde jsou soupeři jen do počtu. Na třetí mapě dostávám dost na frak co se týče výdělků :D Ale procenta budou moje, buhahááá! 8-)
Správná zásekovka, dám level a jdu spát nebo ještě jeden, jee půl noc a zítra do práce :)