Tuned Heart

23.02.1996

Tuned Heart je skupina mladých žen, která ve městě bojuje s kriminálníky s pomocí jejich nevídaných zkušeností přes zbraně, motorky a auta. Proto jsou nejlepší volbou koho nasadit, když se objeví gang motorkářů, který pustoší město a láká další kriminální živly. Je tak čas pro naši pětici hrdinek aby zasáhla.

Hratelnost je mixem tahové strategie, RPG a vizuální novely. Souboje probíhají s top-down kamerou ve městě či v odlehlejších částech města, kde se s hrdinkami pohybujete pomocí motorek či aut převážně na silnicích. Při střetu s nepřítelem se pak obrazovka přepne do detailnější podoby a každá z hrdinek disponuje speciálními dovednostmi, které ji zvýhodňují. Mimo souboje jsou pak k dispozici jakýsi systém tuningu vašich strojů, kdy si je vylepšujete a získáváte lepší statistiky na bojišti. Příběh je odvyprávěn v podobě VN na vlastních obrazovkách.

Hra samozřejmě vyšla jen v Japonsku. K dispozici je však neoficiální anglický překlad.