V jádru je to fajn věžovka, která ale po několika hodinách hraní začne pěkně nudit.
Z počátku Váš uvítá podivný tutoriál, který se občas bugne a když něco uděláte nic se nestane a nemůžete pokračovat dál. Dalším mínusem je, že postava v tutoriálu Vám dá úkol, který po jeho odkliknutí už nemůžete znovu přečíst, takže když se chcete ujistit, co udělat, máte smůlu ( a nebo jen nevím, jak to zobrazit).

Hra má krásnou grafiku a je hezky zpracovaná. Jednotky i věže vypadají zajímavě. Stavění, vylepšování a útoky s jednotkami jdou pěkně od ruky, ale jak si to okoukáte, je to vše pořád dokola. Pak už opravdu jen sedíte a koukáte. Je zde bohužel jen několik typů jednotek a věží, takže ani nemáte co odemykat. U her tohoto typu by to chtělo nějaké obohacení. Například, zakomponovat nějaký příběh by nemuselo uškodit. Takto jen stavíte a stavíte a vybíráte asi z šesti map. Zkrátka se na vás vše vybalí hned na začátku a pak už nemůžete čekat nic nového.
Občas mi přišla stupidní umělá inteligence a chybí mi zde možnost navádění věží na jiný cíl.

Malé plus je za kooperativní režim. Ten je ze začátku zajímavý, později je na tom stejně jako single player.

Hra přitáhne hráče asi především hodnocenými online bitvami 1v1. Zde už je to i velká výzva, ale já bohužel nepatřím ke hráčům, kteří dokáži stejnou hru hrát pořád dokola a pořád opakovat stejné prvky.

Závěr
Na trhu jsou podle mě lepší věžovky a myslím, že Orcs must die zůstane nepřekonána.
Tato hra potřebuje nějaké oživení, třeba v podobě nějakého fajn DLC. Takto je to ale jen tuctová věžovka, která zas tak nepřekvapí.

Pro: grafika, ovládání, zajímavé věže a jednotky, multiplayer

Proti: umělá inteligence, pořád to samé, žádný příběh, žádné odemykatelné věci

Tower Wars je hra, ktorá mohla byť oveľa lepšia, kby tvorcovia pridajú nejaký ten zaujímavý single-player obsah a nezameriavajú sa tak všemožne na online sezóny a blbiny. Vo výsledku to tvorí asi len to, že pokiaľ hráte mód Classic Tower Defense, strávite pri tom kľudne aj hodinu len pozeraním na to, ako vežičky zabíjajú hordy nepriateľov a vy sa vlastne ani nehráte... takže čo je na tomto koncepte zaujímavé, to už neviem, ale možno niekoho to aj pobaví. V každom prípade má hra krásne spracovanie, fyziku a steam-punkový nádych. Ostatne to ju aspoň čiastočne zachraňuje pred úplným prepadákom.

Pro: - krásne spracovanie; zaujímavý systém bojov

Proti: - čisto len orientácia na multiplayer (i keď singleplayer neabsentuje, v podstate sa jedná len o zábavku s botmi) a s tým spätá citelne chýbajúca kampaň