Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Tony Hawk's Pro Skater 2


Zajímavosti

Tvůrci

Producent prvních osmi her ze série Tony Hawk's Ralph D'Amato zmínil v rozhovoru s youtuberem Icebears4ever historku o tom, že poprvé si uvědomil ohromný úspěch prvního dílu ve chvíli, když s dalšími vývojáři nahrávali zvuky skateboardu do druhého dílu. Několik dětí je pozorovalo a přitom zjistilo, že jsou vývojáří Tony Hawk's Pro Skater (v Evropě Tony Hawk's Skateboarding). Následně děti prosily o autogramy na přilby.

Easter eggy

Lokace, kde se odehrává level Hangar, je založená na účesu presidenta Neversoftu Joela Jewetta. Jewett měl během vývoje hry účes zvaný "Mullet" a pochází z Great Falls v Montaně. Kvůli tomu se lokace, kde se odehrává level jmenuje Mullet Falls, Montana.

Ostatní

Jihokorejská PC verze obsahovala sedm skladeb od tehdy v Jižní Koreji populární popové skupiny FIN.K.L a ve hře lze hrát za všechny čtyři členky. Důvodem zřejmě byla malá popularita herní značky v Asii, proto na krabici se hrou byl tento bonus výrazně sdělen.