Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Time Stall

15.08.2019
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Komická puzzle hra o zachraňování robotické posádky vesmírné lodi. Fantastic Leap je první a jediný kosmolet financován výhradně crowdfundingem, určený k opuštění zpustošené planety Země. A taky podle toho vypadá. V roli jediného lidského člena posádky máte za úkol zachraňovat především zbrklého kapitána před nebezpečími, které číhají na podfinancované lodi, kde se vše neustále rozpadá a selhává.

Hlavní herní mechanikou je zastavení času, ke kterému dojde vždy, když je kapitán v ohrožení. V ten moment máte vždy určitý časový interval na odvrácení nebezpečí. Musíte chytat lahve šampaňského letící vzduchem, uzavřít díru v trupu nebo třeba odrazit šipky vystřelené šílenými roboty. Po obnovení toku času jste ohodnoceni dle toho, kolik členů posádky se vám podařilo zachránit. Během každého zastavení času jsou k dispozici i nějaké bonusové cíle, kterých se můžete snažit dosáhnout.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.