Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Thunder Boy

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1988 Amiga
Vývojáři:
They kidnapped his woman! Now they're gonna pay!

Jen při vzpomínce na legendy o zemi, které vládne drak dštící oheň a ovládající magické rituály, se Julian zachvěl. Zemi prý obývají napůl mrtví lidé spálení dračím ohněm a i motýli jsou zde jedovatí. Vlastní život ale není ničím v porovnání se strachem, který má o Jane, svou ženu, se kterou žili šťastně až donedávna, vlastně do chvíle, než se drak objevil v jejich mírumilovném údolí. Jane se stala dračí kořistí a je uvězněna někde hluboko v jeho doupěti. Julian se znovu zachvěl a zhluboka se nadechl: "Nic není důležitější, já zachráním svou ženu!"

Side-scrollovací jump and run platformovka, která v sobě nezapře inspiraci o dva roky starším Wonder Boyem. Zde ovládnete postavu do kůží oděného Juliana, prodírajícího se dvacítkou úrovní, tedy rozmanitých prostředí, na jeho nebezpečné cestě za svou vyvolenou. Na počátku celého dobrodružství nesmíte minout dinosauří vejce ukrývající sekeru, která se stane průvodcem a zbraní vašeho hrdiny proti hojně se vyskytujícím nepřátelům, kteří se mu staví do cesty. Konečného cíle lze dosáhnout pomocí promyšlených skoků přes hluboké propasti, vzdálené plošiny a vysoké překážky. Ubývající energii pak doplníte pojídáním ovoce, na které cestou narazíte.

Graficky je Thunder Boy na poměry konkurenčních titulů spíše chudší, disponuje však digitalizovaným zvukem a enormně vysokou obtížností. Proti nepřátelům, které představují jedovatí škorpióni, supi, netopýři nebo obrovské vosy, není problémem ztratit během chvilky všech šest životů, které máte k dispozici.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.